Розташування, пульс, калорії, кроки… Яку інформацію збирають фітнес-браслети? Дізнайтеся та перевірте, як ця інформація може допомогти покращити ваше повсякденне життя.

Щоб повністю розкрити потенціал вашого партнера, одягнений на зап’ястя, вам необхідно знати основи. Незважаючи на те, що всі фітнес-браслети мають різні функції, всі вони здебільшого працюють однаково – вимірюють рух. Механізми включають акселерометр (для відстеження вашого руху) та гіроскоп (для вимірювання орієнтації та обертання). 

Ми всі знаємо, що ці пристрої можуть підраховувати наші кроки, але є набагато більше. Давайте поглянемо на іншу справді корисну інформацію, яку ми можемо витягти з наших витончених пристроїв для фітнесу, щоб ви могли максимально ефективно використати свій час та зусилля. 

1. Розташування

Точно так само, як ваш iPhone, GPS-приймач у фітнес-трекері визначає маршрути бігу, ходьби та їзди на велосипеді. Це надзвичайно корисно для картографічних вправ, а також для перегляду таких факторів, як місцевість та пагорби – вся необхідна інформація для тих, хто скрупульозно ставиться до своїх результатів. Для батьків, які переймаються безпекою своєї дитини, ця додаткова функція дає душевний спокій, оскільки вона відстежує місцезнаходження їхніх близьких. 

2. Частота серцевих скорочень

Фітнес-трекери можуть відстежувати частоту серцевих скорочень, але не помиляйтеся, вважаючи, що це абсолютно точно. Пульс, за яким вони спостерігають, вимірюється за допомогою спеціального світла через вашу шкіру. Це призводить до базового розпізнавання пульсу серця, а не до того, що записується медичними працівниками. Тим не менш, це дуже корисно для занять спортом і може бути зручною функцією при заняттях спортом на відкритому повітрі (але не на тренажерах, які вимірюють частоту серцевих скорочень).

3. Реєстрація калорій та спалювання калорій 

Споживання калорій можна вручну зареєструвати у фітнес-трекері, щоб ви могли стежити за тим, що ви їсте, особливо якщо ви намагаєтеся скоротити споживання після святкового сезону. Так само, як обладнання в тренажерному залі, функція спалювання калорій оцінює калорії, витрачені під час активності. Відмінність полягає в тому, що ці пристрої оцінюють калорії, спалені протягом дня (пройдені кроки, підйом сходами, активні хвилини, час стоянки тощо), а також фізичну активність. Це дуже корисна функція, якщо ви берете участь у програмі схуднення чи тонізування. 

4. Артеріальний тиск

Деякі з найновіших фітнес-трекерів тепер можуть контролювати кров’яний тиск – сила, з якою ваша кров циркулює на ваше тіло. Знову ж таки, ці записи ніколи не слід сприймати як точні. Цей інструмент корисний для занять спортом та активного відпочинку, але якщо у вас є проблеми з кров’яним тиском, ви ніколи не повинні сприймати результати як істину.

5. Склад тіла

Ця функція є корисною для тих, хто хоче стежити за змінами жирових відкладень з часом. Зібрана інформація не зовсім точна, але корисна для заохочення мотивації і дає нам гарне уявлення про зміни, які ми вносимо до свого тіла. 

6. Кілька вправ на одному гаджеті 

Розумний годинник збирає статистику в реальному часі за більш ніж 15 видами діяльності. Це дозволить планувати заняття більш систематично та різноманітно, а також після аналізувати свої результати.

7. Сон

Мизнаємо, наскільки важливий сон для хорошого самопочуття, концентрації та працездатності. Датчики руху у фітнес-гаджетах нагадують сплячому, як він спить, як переривається його сон і скільки безперервного сну він провів. 

Фітнес-трекери збирають безліч інформації, але всі вони різні. При виборі ідеального годинника для фітнесу слід звертати увагу не тільки на бренд, а й на сумісність зі смартфоном. Більшість трекерів працюють у поєднанні з безкоштовним програмою, яку необхідно встановити на свій смартфон. Якщо ваш фітнес-годинник гармонує з системою вашого смартфона, всі функції можуть бути викликані без будь-яких проблем. Деякі спортивні годинники працюють і без смартфона. 

І останнє, але не менш важливе: зовнішній вигляд є важливим критерієм покупки. Порада: запитайте себе, чи фітнес-трекер повинен замінити класичний наручний годинник, бути схожим на смарт-годинник і, отже, керуватися лише дотиком, або бути максимально тонким і легким.

Схожий запис