Якщо ви хочете дізнатися як перевірити швидкість мобільного інтернету у вашій мережі, то є десятки способів зробити це. Тут підібрано кілька способів, за допомогою яких ви можете перевірити швидкість інтернет-з’єднання на Android-пристрої. Ви також можете перевірити швидкість інтернету, навіть не завантажуючи будь-яку програму. Дізнайтесь, як це зробити.

Способи перевірити швидкість Інтернету на вашому телефоні

1. Speedtest

Speedtest – це дійсно популярний інструмент для тестування швидкості інтернету для всіх типів пристроїв, включаючи ПК з Windows та macOS. Програма доступна для Android та iOS, що дає вам ідеальну оцінку швидкості інтернет-з’єднання для вашої мережі. За допомогою цієї програми ви можете перевірити будь-яку швидкість інтернету, будь то стільниковий зв’язок або з’єднання Wi-Fi.

Ви можете виявити завантаження та розвантаження вашого інтернет-з’єднання і навіть пінг для ігрових потреб. Він показує графік узгодженості з’єднання реального часу і навіть здатний вимірювати 5G. Ви також можете легко поділитися результатами тесту в будь-якій програмі для соціальних мереж на своєму телефоні.

2. FAST

Додаток для перевірки швидкості FAST від Netflix показує швидкість вашого інтернет-з’єднання в реальному часі в Мбіт/с. Інтерфейс користувача досить простий, без графіків та іншої інформації, яка може вам знадобитися. Ви отримуєте спрощені показники швидкості завантаження, іноді програма також оновлюється.

3. Вбудований вимірювач швидкості інтернету (рядок стану)

Вбудований вимірювач швидкості інтернету – це ще один спосіб виміряти швидкість, він показує саме поточну швидкість вашого інтернет-з’єднання в рядку стану. Таким чином, вам не потрібно заходити в окрему програму, щоб перевірити швидкість. Ви також можете побачити фактичну швидкість пристрою від маршрутизатора або підключення для передачі даних.

4. Бонус: тест швидкості Google (без програми)

Google також має власну службу перевірки швидкості, яка дозволяє вам перевірити швидкість вашого інтернету без завантаження будь-якої програми. Тест швидкості показує швидкість вхідного та вихідного трафіку без завантаження будь-якої сторонньої програми, і не тільки на вашому смартфоні. Ви також можете використовувати цю послугу на своєму телефоні, а також на ноутбуці або настільному ПК, дотримуючись інструкцій нижче.

Відкрийте будь-який браузер, для досягнення найкращих результатів використовуйте Google Chrome. Виконайте пошук «Speed ​​Test» у Google, ви побачите розділ перевірки швидкості над результатами пошуку. Натисніть “Почати тест швидкості”, і коли тест почнеться, він дасть вам показники швидкості завантаження та вивантаження після завершення тесту.

Підбиття підсумків

Це були найкращі програми для перевірки швидкості та інші прийоми, що дозволяють дізнатися швидкість інтернет-з’єднання у вашій мережі або підключення для передачі даних. Якщо ви знаєте інші способи дізнатися про швидкість мобільного інтернету, залишайте ваші варіанти в коментарях!

Схожий запис