Щодня ми споживаємо різні токсини через їжу, вдихаючи забруднене міське повітря та інші джерела. Людям потрібно щось, що допоможе їм впоратися з усіма небезпеками, що оточують їх, тому тут ми спробуємо уявити деякі способи зробити це.

Зміст:

Голодування

Переваги голодування в даний час підкріплені великою кількістю доказів, проте більшість із них отримані у дослідженнях на тваринах. Проте ці результати обнадіюють людей. Голодування, по суті, видаляє отрути з нашого тіла і спонукає клітини займатися діяльністю, яка зазвичай не запускається, коли їжа доступна. Коли ми голодуємо, наш організм не має доступу до глюкози, як завжди, що змушує наші клітини шукати альтернативні джерела енергії. В результаті в організмі починається природний процес глюконеогенезу або вироблення організмом цукру. Печінка перетворює невуглеводні компоненти, такі як лактат, амінокислоти та жири, в енергію глюкози. Внаслідок того, що наші тіла зберігають енергію під час голодування, наш основний рівень метаболізму (кількість енергії, яку наш організм спалює під час відпочинку) стає більш ефективним, знижуючи частоту серцевих скорочень та кров’яний тиск.

Детокс продукти

Існує безліч методів детоксикації та продуктів, які допомагають у детоксикації вашого організму. Якщо ви хочете піти цим шляхом, вам слід вибрати той, який пропонує повну детоксикацію тіла, але будьте обережні і ретельно досліджуйте продукт. Було б ідеально, якби ви могли знайти когось, хто використовував певний продукт і може сказати вам, чи він коштує того. Вам також слід проконсультуватися з лікарем, щоб дізнатися, чи безпечні вам деякі продукти, особливо якщо у вас алергія.

Вода

Вода відіграє життєво важливу роль нашому організмі. Вона зігріває ваше тіло, змащує суглоби, допомагає травленню та засвоєнню поживних речовин, а також очищає ваш організм, видаляючи відходи. Клітини вашого тіла повинні регулярно відновлюватися та розщеплювати поживні речовини, щоб ваше тіло могло засвоювати їх як енергію для нормального функціонування. Однак ці дії виробляють токсичні побічні продукти, такі як сечовина та вуглекислий газ. Вода переносить ці відходи, які згодом ефективно видаляються із сечею, диханням чи потім. З цією метою детоксикація потребує адекватної гідратації.

Солодка їжа

Шкода солодкої їжі

Найбільш серйозні побоювання виникають, коли ви споживаєте надто багато цукру, який виробники додають у продукти для покращення смаку чи збільшення терміну придатності. Основні джерела в американській дієті включають безалкогольні напої, фруктові напої, ароматизовані йогурти, пластівці, печиво, тістечка, цукерки та більшість оброблених страв. Однак доданий цукор може бути виявлений у таких стравах, як супи, хліб, в’ялене м’ясо та кетчуп, які ви, можливо, не очікуєте підсолодити. Як наслідок, ми споживаємо надто багато цукру з інших джерел, крім фруктів та овочів.

Цукор, по суті, не має поживної цінності та значно підвищує калорійність страв та напоїв, не забезпечуючи при цьому жодної поживної цінності. Ці страви та напої, як правило, швидко засвоюються організмом. Це свідчить про те, що є поганим джерелом енергії.

Споживання цукру призводить до ожиріння та інших проблем зі здоров’ям. Ці захворювання блокують природний механізм детоксикації організму, завдаючи шкоди таким важливим органам, як печінка та нирки.

Антиоксиданти

Антиоксиданти

Вільні радикали природно виробляються вашим тілом для клітинних функцій, таких як травлення. Однак надмірна кількість вільних радикалів може бути викликана алкоголем, курінням тютюну, неправильним харчуванням та забрудненням навколишнього середовища, що може сприяти розвитку таких захворювань, як деменція, хвороби серця, хвороби печінки, астма та деякі види раку. Окислювальний стрес викликаний дуже великою кількістю вільних радикалів та інших забруднюючих речовин, що збільшує ризик захворювання. Продукти, багаті на антиоксиданти, можуть допомогти вашому організму в боротьбі з окислювальним стресом. Деякі такі продукти наведені нижче:

  • маленька червона квасоля
  • червона квасоля
  • квасоля пінто
  • дика чорниця
  • чорниця
  • журавлина
  • артишоки

Пребіотики

Надійна система детоксикації потребує здоров’я кишківника. Ваш шлунок та тіло захищені від небезпечних речовин, у тому числі хімічних, завдяки механізму детоксикації та виведення у клітинах кишечника. Їжа, багата на пребіотики, може допомогти у підтримці вашої імунної системи та системи детоксикації. Пребіотична їжа багата на пребіотичні волокна, які сприяють травленню. Вони допомагають у лікуванні низки травних захворювань і навіть зміцнюють вашу імунну систему, стимулюючи зростання здорових бактерій у кишечнику. Також було показано, що пребіотична їжа допомагає у метаболічному здоров’ї і навіть запобігає хворобам.

Ви завжди повинні дивитися на те, як вести здоровіший спосіб життя, і вживання здорової їжі майже завжди приведе вас до правильного шляху. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам стати ближчими до здорового способу життя.

Схожий запис