Коли ми думаємо про догляд за чоловічою шкірою, наше обличчя, як правило, привертає до себе більшу частину уваги. Інші частини нашого тіла, такі як руки, не отримують тієї уваги, на яку вони заслуговують, і це видно.

Зміст:

 1. Зволожуйте руки
 2. Гаряча вода – ваш ворог
 3. Захистіть руки від негоди
 4. Ретельно очистіть руки скрабом, що відлущує
 5. Лікуйте коричневі плями кремом із ретинолом
 6. Зробіть манікюр

Ваші руки піддаються постійній напрузі протягом дня, друкуєте ви на комп’ютері або працюєте на будівництві. Ось п’ять порад, які ви можете використовувати, щоб краще доглядати за руками та зробити шкіру здоровішою.

 1. Зволожуйте руки.

Зволоження рук для чоловіків

Повсякденна діяльність може зробити ваші руки сухими та грубими. Одним із способів боротьби з цими грубими плямами на руках є зволоження. Використання чоловічого лосьйону для тіла 1-2 рази на день на руках може відновити рівень вологості та зменшити появу сухої, потрісканої шкіри на руках. Переконайтеся, що безмасляний лосьйон для тіла містить гіалуронову кислоту, щоб уникнути жирного блиску.

 1. Гаряча вода – ваш ворог.

Миття рук гарячою водою чудово підходить для знищення мікробів, але жахливо для вашої шкіри. Гаряча вода може позбавити шкіру вологи та викликати такі симптоми сухої шкіри, як почервоніння та шорсткість. Замість гарячої води вибирайте теплу чи навіть холодну воду. Ваші руки будуть вам вдячні.

 1. Захистіть руки від негоди.

Якщо ви плануєте перебувати на вулиці протягом тривалого часу, важливо завжди наносити сонцезахисний крем із захистом не менше SPF 30. Це значно знизить ризик розвитку пов’язаних із сонцем пошкоджень шкіри, таких як сонячні опіки та сонячні плями. Якщо на вулиці холодно, надягніть рукавички, щоб не пошкодити руки. Ви також повинні захищати свої руки, працюючи у саду або виконуючи інші види інтенсивної роботи.

 1. Ретельно очистіть руки скрабом, що відлущує.

Оскільки шкіра на руках тонша, ніж на інших частинах тіла, вона більш схильна до ушкоджень, особливо ознак старіння. Використання чоловічого скрабу для тіла на руках 2-3 рази на тиждень допоможе зберегти молодість рук та зробити їх м’якими та еластичними.

 1. Лікуйте коричневі плями кремом з ретинолом.

З віком на руках можуть з’явитися печінкові плями. Щоб звести до мінімуму пігментні плями, використовуйте чоловічий крем від темних плям, який містить потужну концентрацію ретинолу, одного з найефективніших антивікових інгредієнтів на ринку. Регулярне використання може зменшити ці непривабливі плями та збалансувати тон шкіри.

 1. Зробіть манікюр.

Манікюр для чоловіків

Манікюр більше не лише для жінок. Все більше і більше чоловіків звертаються до професійних послуг, щоб утримувати свої руки та нігті у чистоті та порядку. Доглянуті руки мають велике значення у світі, де важливі рукостискання та перші враження. Спробуйте. Якщо вам це сподобається, зробіть це звичайною справою. Але якщо ви зрештою ненавидите це, то не робіть знову.

Схожий запис