Вашим рукам і ногам не приділяється достатньо уваги, коли йдеться про догляд за чоловічою шкірою. Ми, хлопці, схильні зосереджуватись на ширшій картині, а саме на нашому обличчі та тілі. Через ці зневаги суха шкіра та мозолі є звичайним явищем на наших руках та ногах.

Зміст:

  1. Зволожуйте шкіру
  2. Носіть відповідне взуття та шкарпетки
  3. Використовуйте захисні креми чи одяг
  4. Робіть пілінг 2-3 рази на тиждень
  5. Використовуйте пемзу
  6. Зверніться до дерматолога чи ортопеда

Щоб допомогти вам позбутися мозолів, ми склали цей корисний список, який позбавить вас від потрісканої шкіри раз і назавжди. Використовуйте ці найкращі поради сьогодні, щоб позбутися мозолів на чоловічій шкірі:

1. Зволожуйте шкіру

Зволожуйте шкіру щоб позбутися мозолів

Це найефективніше рішення для запобігання та позбавлення від мозолів. Зволожуючи шкіру за допомогою чоловічого зволожуючого крему, ви насичуєте свої руки та ноги передовими інгредієнтами, щоб запобігти сухості шкіри та мозолі. Регулярне зволоження не тільки запобігає появі мозолів, але й допомагає запобігти таким ознакам старіння, як зморшки та тонкі лінії.

2. Носіть відповідне взуття та шкарпетки

Однією з найчастіших причин появи мозолів у чоловіків є невідповідний одяг. Якщо ви носите занадто тісне взуття, надмірне тертя може пошкодити шкіру на ногах, що призведе до подразнення та утворення мозолів. Завжди носите відповідне взуття; не робіть дурних помилок, наприклад, надягайте класичні туфлі у спортзал. Те саме стосується і ваших рук — якщо ви носите рукавички, переконайтеся, що вони не менші втричі. Комфорт є ключовим моментом.

3. Використовуйте захисні креми або одяг

Елементи зовнішнього середовища можуть завдати шкоди вашій шкірі, якщо ви не використовуєте адекватний захист. Якщо на вулиці сонячно, зробіть своїй шкірі послугу і нанесіть чоловічий сонцезахисний крем із SPF 30. Якщо холодно, надягніть відповідні рукавички та взуття, щоб зігрітися. Оскільки погода знаходиться поза вашим контролем, вам потрібно зробити все можливе, щоб залишатися в безпеці.

4. Робіть пілінг 2-3 рази на тиждень

Відлущування допомагає видалити відкладення та відмерлі клітини шкіри, які можуть сприяти утворенню мозолів. Відлущуючи шкіру чоловічим скрабом для тіла кілька разів на тиждень, ви збережете свою шкіру чистою та без мозолів. Відлущування також може допомогти при висипі вугрів та інших поширених проблемах зі шкірою.

5. Використовуйте пемзу

Пемза може допомогти зіскребти мозолі. Спочатку замочіть ноги/руки у теплій воді на 5-10 хвилин. Це допоможе пом’якшити шкіру. Потім обережно зіскребіть верхній шар шкіри, що потріскався, – не зіскребайте нижні шари. Ви можете повторювати цей процес щодня, поки мозоль не зникне.

6. Зверніться до дерматолога чи ортопеда

Якщо ви виконуєте описані вище кроки, але мозолі продовжують з’являтися, вам може знадобитися професійна допомога. Ортопед чи дерматолог можуть допомогти визначити причину ваших постійних мозолів та розробити план порятунку від них. У разі сумнівів, завжди консультуйтеся з лікарем.

Схожий запис