Якщо ви намагаєтеся боротися з часом, є певні поради, яким ви повинні слідувати, і деякі поради, яким ви не повинні слідувати. Ми хочемо, щоб ваша шкіра виглядала чудово у будь-якому віці. Ось чому ми склали цей список найбільш поширених помилок, яких припускаються чоловіки, коли справа доходить до боротьби зі зморшками та іншими ознаками старіння.

Зміст:

  1. Недостатньо зволожуєте шкіру
  2. Нехтуєте своїм волоссям
  3. Вживаєте неправильні продукти
  4. Відчуваєте занадто багато стресу
  5. Не використовуєте спеціалізовані антивікові креми
  6. Не використовуєте сонцезахисний крем широкого спектру дії

Якщо ви робите щось із наступного, зупиніться. Ви завдаєте своїй шкірі більше шкоди, ніж користі.

1. Недостатньо зволожуєте шкіру

Зволоження шкіри зменшує ознаки старіння

Ви повинні зволожувати шкіру принаймні один раз на день щодня – жодних «якщо», «і» чи «але». Зволоження робить більше, ніж зберігає шкіру зволоженою; воно також ефективне у боротьбі з ознаками старіння. Зволожена шкіра з більшою ймовірністю збереже свою еластичність, що значно знижує ймовірність появи помітних зморшок та інших ознак старіння. Переконайтеся, що ви вибрали зволожуючий крем із передовими вітамінами, щоб уникнути прищів.

2. Нехтуєте своїм волоссям

Хочете вірте, хочете ні, але ваше волосся, а не тільки те, що у вас на голові, грає величезну роль у тому, на скільки років ви виглядаєте. Якщо ви дозволите собі стати занадто кудлатим, ви ризикуєте виглядати набагато старшим, ніж ви є насправді. І навпаки, дитяче обличчя може зробити вас надто молодим. Поекспериментуйте з різними зачісками та волоссям на обличчі, щоб знайти образ, який підходить саме вам.

3. Вживаєте неправильні продукти

Нездорова їжа шкідлива вам з багатьох причин. Мало того, що вона змушує вас набирати вагу, в ній також бракує необхідних поживних речовин, таких як антиоксиданти. Антиоксиданти – це речовини, які можуть допомогти відновити пошкодження, спричинені вільними радикалами, які сприяють утворенню зморшок та інших проблем зі шкірою. Замість шоколадного батончика або шматочка піци віддайте перевагу продуктам, багатим на антиоксиданти, таким як ягоди та апельсини. Ви також можете розглянути можливість додавання до свого раціону антиоксидантної формули.

4. Відчуваєте занадто багато стресу

Тривалий стрес впливає на здоров'я

Переживати через щось зрозуміло, але тривалий стрес може позначитися як на шкірі, так і на загальному стані здоров’я. Тривалий стрес також пов’язаний із проблемами із серцем та іншими серйозними захворюваннями. Ви не тільки виглядатимете старшим, а й відчуєте себе старшим. Якщо ви виявите, що відчуваєте занадто багато стресу протягом тривалого часу, вам слід подумати про те, щоб звернутися за професійною допомогою.

5. Не використовуєте спеціалізовані антивікові креми

Ви виявите, що існує безліч універсальних кремів, що рекламують антивікові властивості. Це чудово, якщо вам подобаються погані результати. Натомість виберіть лосьйон, спеціально розроблений для боротьби зі зморшками та ознаками старіння, щоб отримати найкращі результати та повернути час назад.

6. Не використовуєте сонцезахисний крем широкого спектру дії

Сонцезахисний крем слід використовувати не лише на пляжі. Вам слід розглянути можливість використання зволожуючого сонцезахисного крему щоразу, коли ви плануєте перебувати на сонці протягом тривалого часу. Однією з основних причин ознак старіння є пошкодження сонцем, тому захищайте шкіру, щоб уповільнити утворення зморшок.

Схожий запис