Загальноприйнята мудрість — слухайте, що каже вам ваше тіло — це не просто якесь старе прислів’я, яке не має жодної ваги. У деяких випадках читання попереджувальних сигналів вашого тіла може фактично врятувати ваше життя та покращити загальний стан здоров’я.

Зміст:

  1. У вас сильно випадає волосся
  2. Ви голодні після випивки
  3. Ви відчуваєте біль у грудях

Зверніть увагу на ці ключові елементи вашого здоров’я та фізичної форми. Змінивши свою поведінку, ви зможете зміцнити своє серце, виявити ранні ознаки раку та залишатися у формі на все життя.

1. У вас сильно випадає волосся

Сильно випадає волосся у чоловіків

За даними Університету Торонто, різке випадання волосся у ранньому віці може бути ознакою раку простати. Дослідження понад 400 чоловіків показало, що у тих, хто набрав високі бали за «шкалою випадіння волосся», ймовірність злоякісної пухлини була вчетверо вищою, коли вони приходили на біопсію простати.

2. Ви голодні після випивки

Згідно з дослідженням Університетського коледжу Лондона, алкоголь змушує ваш мозок думати, що ви голодуєте. Дослідники спостерігали за мозковою активністю п’яних мишей (деяким гризунам щастило) і виявили, що збуджені у випивці нейрони називаються AGRP, які відключаються, коли ваше тіло вмирає з голоду, змушуючи мишей наїдатися. Так що, якщо вам не потрібні пов’язані з кишечником порушення обміну речовин, відмовтеся від алкоголю.

3. Ви відчуваєте біль у грудях

Як показало дослідження European Heart Journal, пацієнти, які надійшли до лікарні з болями в грудях і високим рівнем ТМАО (триметиламіноксид) — молекули, що виробляється кишковими бактеріями, набагато частіше вмирають, переносять інсульт або серцевий напад або потребують шунтування протягом шести місяців. Вживайте пребіотики та пробіотики! Те, чим ви годуєте свій кишечник, може захистити ваше серце.

Схожий запис