Святковий сезон зазвичай асоціюється з гарним настроєм та смачною їжею. Але для деяких з нас стрес також відіграє велику роль у цю пору року. Сімейні сварки, затримки у поїздці тощо можуть сильно зіпсувати святковий настрій.

Зміст:

  1. Сподівайтеся на краще та плануйте найгірше
  2. Уникайте спірних тем у розмові
  3. Не погоджуйтесь на кожне запрошення
  4. Вирушайте до спортзалу
  5. Виділіть трохи часу для себе

Не бійтеся: ми зібрали кілька чудових порад, які допоможуть вам пережити бурю святкового стресу. Ці поради можна застосовувати цілий рік; не обмежуйте їх використання лише кінцем року. Читайте секрети, щоб максимально використати свою відпустку.

  1. Сподівайтеся на краще і плануйте найгірше.

Ви приєднаєтесь до мільйонів мандрівників, прямуючи додому на канікули. В результаті слід чекати затримок. Якщо ви не летите прямо до місця призначення, переконайтеся, що у вас є щонайменше 90-хвилинне вікно, щоб встигнути на стикувальний рейс. Крім того, візьміть із собою кілька корисних закусок, таких як порошок сироваткового протеїну, який допоможе вам насититися, якщо вибір продуктів обмежений.

  1. Уникайте спірних тем у розмові.

Уникайте спірних тем у розмові

Політику, релігію та інші глибокі теми слід уникати за обіднім столом за всяку ціну. Останнє, що ви хочете, це смачна їжа, зіпсована вашою родиною або друзями, що влаштовують бій за столом. Дотримуйтесь безтурботних тем, якщо це можливо. Якщо піднімається одна з перерахованих вище тем, постарайтеся перевести розмову в інше русло.

  1. Не погоджуйтесь на кожне запрошення.

Якщо ви залишаєтеся вдома на свята або наважуєтеся відвідати сім’ю, швидше за все, ви будете перевантажені запрошеннями на святкові вечірки, щасливі годинники та багато інших подій. Не відчувайте потреби говорити «так» усім. Відповіді на кожну подію просто спричинять багато стресу. Побачтеся з людьми, з якими зможете, і заплануйте зустріч з рештою наступного року.

  1. Вирушайте до спортзалу.

Спортзал для зняття стресу

Тренажерний зал не тільки знімає стрес, але і є чудовим способом спалити всі зайві калорії, які ви споживатимете. Незважаючи на свята, переконайтеся, що ви дотримуєтеся свого фітнес-плану, щоб шкода від дієти була мінімальною. Це означає, що ви повинні продовжувати тренуватися щонайменше три рази на тиждень і, по можливості, харчуватися здоровою їжею.

  1. Виділіть небагато часу для себе.

Це йде пліч-о-пліч з порадою № 3. Яким би не був ваш графік відпусток, знайдіть час для себе. Подрімайте, почитайте гарну книгу, випийте трохи вина і просто побалуйте себе гарною старомодною тишею. Таким чином, ви відчуєте себе відпочиваючим і готовим впоратися практично з будь-якою стресовою ситуацією.

Схожий запис