Всі ми чули, що сніданок – найважливіший прийом їжі за день, і це правда. Те, що ви їсте на сніданок, може вирішити вашу дієту на весь день. Цей перший прийом їжі запускає ваш метаболізм, допомагаючи вам спалювати більше калорій та жиру; він також «порушує голодування», виводячи ваше тіло з катаболічного стану та готуючи його до майбутнього дня. Більш того, сніданок з правильним поєднанням вуглеводів та білків допоможе вам досягти кращих результатів від тренування.

Зміст:

 1. Вівсянка
 2. Цільнозернові пластівці
 3. Яйця
 4. Зелений чай
 5. Вафлі
 6. Йогурт
 7. Коктейль із сироваткового протеїну
 8. Мультивітаміни

Якщо ви пропускаєте сніданок, перестаньте це робити. Пропуск цього важливого прийому їжі може призвести до переїдання під час обіду та вечері, що призведе до небажаного збільшення ваги. Так що, якщо ви зазвичай жуєте пончик з кавою або взагалі пропускаєте сніданок, цей список для вас. Ми представляємо вам цей список найкращих продуктів для сніданку для чоловіків.

 1. Вівсянка.

Вівсянка на завтра для чоловіків

Вівсянка вважається «суперпродуктом» через високий вміст клітковини. Клітковина, яка зазвичай міститься в цілісних зернах, таких як овес, пов’язана з низкою переваг для здоров’я, таких як зниження ризику серцевих захворювань та високого рівня холестерину. Ще одна перевага клітковини: вона сприяє насиченню, так що ви довше почуваєтеся ситим і не переїдаєте.

 1. Цільнозернові пластівці.

Цільнозернові пластівці на сніданок

Відмовтеся від зефіру, шоколаду та інших солодощів. Коли справа доходить до пластівців для сніданку, шукайте щось із цільного зерна без додавання цукру. Цілісні зерна забезпечать вас корисною для серця клітковиною (див. № 1). У них можна додати кілька корисних фруктів, таких як банани або ягоди, щоб заспокоїти свою тягу до солодкого. Крім того, по можливості шукайте каші, збагачені білком. Ці пластівці забезпечують хорошу кількість білка, необхідного вашому тілу для зростання м’язів.

 1. Яйця.

Хоча досі немає єдиної думки про те, чи шкідливий холестерин у яйцях для вашого здоров’я, одне-два яйця не завдадуть вам шкоди. Насправді яйця є одним із найкращих джерел білка для чоловіків. Яйця містять усі незамінні амінокислоти, необхідні організму для стимуляції росту м’язів. Ця енергетична їжа також багата на холін, який має вирішальне значення для роботи мозку. Якщо вас турбує рівень холестерину, ви можете їсти лише яєчні білки; вони зберігають більшу частину білка, видаляючи при цьому більшу частину жиру та холестерину.

 1. Зелений чай.

Зелений чай на сніданок

Замініть ранкову чашку кави або апельсинового соку на зелений чай, щоб отримати відмінні антиоксидантні властивості. Різноманітність антиоксидантів, що містяться у зеленому чаї, має низку переваг для здоров’я, включаючи покращення серцево-судинної системи, а також збільшення спалювання калорій. Через термогенний (спалюючий жир) вплив зеленого чаю на організм ваш метаболізм прискорюється і витрачається більше калорій.

 1. Вафлі.

Ні, ми не говоримо про ці величезні бельгійські вафлі з сиропом, збитими вершками та іншими солодкими сумішами. Ми говоримо про невеликий цільнозерновий тип, який ви можете знайти в морозильній камері вашого місцевого продуктового магазину. Ці вафлі зручні та корисні – в міру. Вони зазвичай низькокалорійні і містять низку важливих поживних речовин, включаючи залізо. Але, як ми згадували раніше, не заливайте їх сиропом; використовуйте фрукти або ягоди, щоб підвищити вміст антиоксидантів.

 1. Йогурт.

Якщо ви налаштовані на солодкі ласощі, які не порушать вашу дієту, вам буде важко знайти щось краще, ніж це джерело поживних речовин. Доступний у безлічі смаків та розмірів, йогурт – це здорова їжа, яка гарна у будь-який час дня, а не лише на сніданок. Проте це основний продукт сніданку багатьох американців. Чому? Ну, по-перше, він містить пробіотики, які, серед іншого, сприяють гарному травленню. Це також хороше джерело казеїнового білка, що повільно засвоюється, білка, який допомагає живити ваші м’язи протягом дня. Найкраще підійде простий йогурт (додайте фрукти для смаку) та «легкі» йогурти.

 1. Коктейль із сироваткового протеїну.

Якщо ви поспішаєте, коктейль із сироваткового протеїну може забезпечити ваше тіло необхідними вуглеводами та білком, які підтримають вас до наступного прийому їжі. Порошки сироваткового протеїну для чоловіків зазвичай низькокалорійні, тому вони легко вписуються в будь-яку здорову дієту. Крім сироваткового протеїну ви також повинні приймати інші добавки для спортивного харчування для чоловіків, такі як креатин. Якщо ви регулярно тренуєтеся, подумайте про добавки для чоловіків до та після тренування, щоб отримати максимальну віддачу від кожного тренування.

 1. Мультивітаміни.

Це не так їжа, як добавка. У будь-якому випадку, подумайте про один за сніданком щодня. Мультивітаміни для чоловіків можуть допомогти заповнити будь-які прогалини, які можуть не покрити вашу дієту. Навіть із здоровим сніданком є деякі поживні речовини, які ви, ймовірно, не отримуєте. Ось де на допомогу приходять полівітаміни для чоловіків.

Схожий запис