Задоволення під час прогулянки, активного відпочинку або походу гарантовані, якщо ноги в теплі та комфорті. З таким завданням легко справляються термошкарпетки Lasting. У холодну погоду вони зігрівають, захищають від натирання і появи неприємного запаху. Це високотехнологічний виріб, перевірений часом і численними тестами спортсменів в екстремальних видах спорту. Високий показник стійкості до стирання відрізняє такі шкарпетки від аналогічної продукції.

«Розумні» шкарпетки Lasting: яку роль відіграють технології в’язки

Шкарпетки чеського бренду Lasting поєднують у собі передові розробки зі сфери медицини та легкої промисловості. Це не просто шкарпетковий виріб, а високотехнологічна продукція. Матеріал X-STATIC, що використовується, містить частинки срібла, з сильним антимікробним ефектом, що виключає появу неприємного запаху.

Також у виробництві застосовуються інші матеріали, як і в термобілизні Lasting, що відповідають за миттєве відведення і випаровування вологи, забезпечуючи комфортну температуру тіла. Головну роль у роботі цих шкарпеток відіграє технологія в’язки волокон:

  • Aircond. Здатна створювати в шкарпетці дренажні канали, що сприяє вільному притоку повітря до поверхні шкіри і відведенню вологи.
  • Transfor. Це технологія в’язки тонкого трикотажного шару, з посиленням у місцях, що найбільше піддаються навантаженням.
  • Hardtech. Являє собою двошаровий спосіб в’язки. Зони стопи, а саме: підошва, п’ята, носок мають третій шар. Таке рішення мінімізує удари і значно посилює амортизацію стопи. Такі шкарпетки просто незамінні в холодну пору року.

Особливість шкарпеток цієї фірми, рекомендованих для прогулянок, активностей і фізичних навантажень, – це максимальний комфорт для ніг протягом усього періоду носіння. Це справді унікальні шкарпетки, що створюють тепловий комфорт і видаляють вологу, піт зі шкіри. Тому ймовірний ризик розмноження бактерій і появи пухирів зведений до нуля.

Різновиди термошкарпеток Lasting

Виробник Lasting пропонує шкарпетки для різних випадків:

  • трекінгові та хайкінгові — легкі й тонкі, з відмінною циркуляцією повітря та вологовідведенням;
  • шкарпетки для бігу та велосипеда — в ділянках з інтенсивним навантаженням забезпечують амортизацію та запобігають утворенню мозолів;
  • зимові шкарпетки для лижників, сноубордистів і хокеїстів — з використанням високоякісної мериносової вовни, високі й теплі;
  • шкарпетки для полювання та риболовлі — досить щільні, мають функціональні захисні зони.

Існують моделі також із компресійних матеріалів. За рахунок компресії вони стимулюють і покращують кровотік, сприяють відновленню м’язів після фізичного навантаження.

Серед величезного асортименту моделей можна вибрати чоловічі, дитячі та жіночі якісні шкарпетки для будь-яких потреб. Для любителів частих прогулянок і досвідчених мандрівників є вироби з ущільненою п’ятою і стопою. Вони відмінно підтримують, нога буде менше втомлюватися.

Схожий запис