Великі хлопці знають, що коли справа доходить до пошуку одягу вашого розміру, який ви дійсно хочете носити, виникає справжня проблема. Але мода для великих чоловіків не обов’язково має бути мішкуватою або нудною.

Існує безліч модних варіантів для повних чоловіків – вам просто потрібно знати, як з ними працювати. Незалежно від того, чи є ви широкоплечим, з бочкоподібними грудьми, дуже високим, невисоким і кремезним або просто гордо культивуєте своє тіло, ви можете досягти як стилю, так і комфорту за допомогою невеликої кмітливості в одязі. Зараз ви дізнаєтеся, як виглядати (і почуватися) краще в одязі, який лестить повної фігури.

Найкращі поради, як добре одягнутися для великих хлопців

Знайдіть свою ідеальну форму

Простіприверне увагу до вашого розміру і змусить вас виглядати досить неохайно. З іншого боку, надто тісний одяг наголосить на проблемних зонах. Замість цього знайдіть свою ідеальну посадку в пошитому на замовлення одязі, який легко прилягає до тіла, не обтягуючи кожен вигин. Як грубий орієнтир під футболкою або сорочкою завжди має бути трохи місця на тулубі – переконайтеся, що ви можете вільно рухати руками, не напружуючи гудзики. Штани повинні мати невелику звуженість нижче коліна. І якщо ви не можете сісти, щоб вони не врізалися вам у талію чи стегна, вони не для вас.

Прості однотонні кольори – ваш модний друг

Великі оправи вже привертають увагу, тому  солідні нейтральні відтінки – модні друзі великих чоловіків. Це не означає, що ви повинні жити в гардеробі чорного кольору – шоколадно-коричневі, оливково-зелені, вугільно-сірі та темно-сині кольори, можуть забезпечити чарівний ефект схуднення. Суцільні відтінки жовтого, червоного та пастельного синього також можуть чудово виглядати на великих фігурах – просто не надягайте їх усі відразу.

Оптимізуйте свій силует

Якщо ви повненькі, то невелика візуальна хитрість може змінити ваш зовнішній вигляд. Ці прості поради займають всього кілька секунд, але миттєво створюють більш охайний і стрункий силует:

  • Почніть з того, що заправте сорочку або футболку в штани, щоб підкреслити талію.
  • Додайте ремінь, щоб надати образу додаткову чіткість, і позбавтеся будь-яких масивних аксесуарів, які захаращують ваші кишені.
  • Зрештою, змусіть колір працювати у ваших інтересах. Зарезервуйте світліші відтінки для струнких областей і використовуйте темніші відтінки для маскування проблемних зон.

Додайте структуру

Невелика розумна багатошаровість може приховати безліч гріхів. Шукайте деталі, які обрамляють вашу фігуру і додають структуру, при цьому без зайвого об’єму. Футболки з V-подібним вирізом приваблюватимуть погляди вниз, а не навколо. Додайте розстібну сорочку зверху, щоб створити ще одну вертикальну лінію. Накиньте зверху структурований жакет або жакет, щоб надати форму та приховати пивний живіт. В якості альтернативи виберіть блейзер з гострими або навіть трохи м’якими плечима і довгими лацканами, які допоможуть зробити верхню частину тіла квадратною.

Вибирайте тканини з розумом

Якщо ви великий чоловік, пошук тканини, яка підходить для вашої фігури, може стати чимось на зразок врівноважування. Занадто товсті матеріали додадуть об’єму вашому образу, тоді як занадто тонкі, швидше за все, чіплятимуться за складки та нерівності. Найкраще вибирати гладкі, міцні та довговічні натуральні тканини, такі як джинсова тканина, тонкий трикотаж, бавовна, тканина Оксфорд або саржа. Вони досить важкі, щоб добре драпіруватися на тілі, і досить легкі, щоби створювати структуру, не додаючи обсягу.

Схожий запис