Двері є елементом стилізації всього приміщення, тому повинні відповідати його стилю. Залежно від ваших уподобань колір виробу можна підібрати під колір вікон, підлоги чи меблів. Тому якщо інтер’єр витриманий в стилі мінімалізм, в якому більшість предметів інтер’єру білого кольору, то такі міжкімнатні двері також варто зупинити свій вибір . Це дозволить створити гармонійний і єдиний дизайн інтер’єру. В останні сезони дуже модними є монохромні стилізації. Тому до сірих стін можна підібрати сірі двері, а для чорної підлоги добре підійдуть і темні моделі дверей. Ви можете звернутися в наш салон дверей в україні.

З іншого боку, в контрастних інтер’єрах можна спробувати нестандартні поєднання, наприклад, чорний.

Двері та біла підлога. Така укладка ідеально вписується в стиль модерн або гламур. З іншого боку, в романтичних інтер’єрах в класичному і прованському стилі добре підійдуть вхідні двері теплого кольору і з декоративною ручкою.

Міжкімнатні вхідні двері – міцні та міцні

Якщо ви мрієте про міжкімнатні двері з масиву, то варто віддати перевагу моделям з дуба або ясена. Однак, на думку експертів, найкраще використовувати варіанти з:

  • клеєний ламінований щит –  ці моделі більш стійкі і довговічніші,
  • Плити МДФ або ХДФ – це однаково популярні матеріали, з яких виготовляють міцні вхідні двері. Останні дуже тверді, а їх щільність набагато вище, ніж у моделей з масив ДСП,ДВП.

Варто підкреслити, що як моделі з деревних плит, так і з масиву можна обробити лаком, фарбою, натуральним шпоном або ламінатом.

Як бачите , міжкімнатні двері – це не тільки переміщення з однієї кімнати в іншу. Крім функціонального аспекту, вони також повинні бути естетичними і гармоніювати з дизайном інтер’єру.

Залежно від розміру та призначення кімнати ми можемо вибрати одинарні або подвійні двері. Двостулкові двері вимагають більше місця, але забезпечують широкий прохід у сусідній інтер’єр.

Перед покупкою уточніть, які двері потрібні в тій чи іншій кімнаті. Ми знаходимо ліву та праву моделі, що визначає, як їх відкрити. Двері повинні бути функціональними та естетичними – відповідати інтер’єру. Ми можемо вибрати класичні, сучасні, повні, скляні та з різних матеріалів. При виборі звертайте увагу на колір підлоги в інтер’єрі, можна підібрати двері схожі з кольором підлоги або сильно контрастують з ним, також можна підібрати колір дверей під колір меблів, які будуть бути в інтер’єрі.

Выбрать двери онлайн в магазине.

Схожий запис