Самостійний ремонт ванної кімнати може бути дуже цікавим, але складним заняттям. Успішне завершення вашого проекту потребуватиме детального планування та достатньої кількості часу. Вам потрібно буде визначитися з дизайном, плануванням, світильниками, плиткою та багатьом іншим.

Тим, хто хоче зробити ремонт ванної кімнати та мешкає у Київській області, пощастило, адже вони можуть звернутися за допомогою до компанії “Remont Decor”. Але якщо ви маєте намір робити ремонт своїми руками, в цій статті ви дізнаєтеся, що потрібно знати при плануванні оновлення ванної кімнати.

Вивчіть та ретельно сплануйте процеси заздалегідь. Бюджетування має вирішальне значення підтримки вашого проекту у потрібному руслі.

Встановіть свої очікування. Визначте, що ви змінюєте, а що залишиться тим самим. Подумайте про планування та загальний дизайн.

Встановіть розумний бюджет та терміни. Як і будь-яка реконструкція, ремонт ванної кімнати – це інвестиція. Якщо ви виконуєте роботу самостійно, виділяйте більше часу на кожний крок. Враховуйте прострочені продукти і той факт, що вам, ймовірно, знадобиться більше часу для виконання завдання.

Знайдіть та найміть професіоналів. Подумайте про найм підрядників для технічних робіт, таких як сантехніка та електрика.

Зробіть точні виміри. Обов’язково передбачте простір, необхідний відкривання ящиків чи шаф. Вирішіть, наскільки високим чи низьким може бути будь-яке освітлення. Якщо купуєте плитку, двічі перевірте, щоб шматки були однакового розміру. Якщо ви купуєте туалетний столик, подумайте, як додавання раковини збільшить чи зменшить висоту вашої стільниці.

Продумайте додаткові деталі. Будьте готові використовувати генератор для живлення інструментів та інших ванних кімнат. Забезпечте безпечне сухе місце, де можна зберігати замовлені витратні матеріали під час проекту реконструкції. Визначте, як буде вивозитися будівельне сміття.

Як зробити ремонт у ванній кімнаті

Планування дизайну ванної кімнати

Першим кроком до практичного та функціонального дизайну є визначення кольорової гами, світильників, оздоблення та багато іншого. Ось кілька основ дизайну, які можуть надихнути вас:

  • Визначте, куди прямують світло освітлювальні прилади. Переміщення будь-яких пристроїв, таких як ванна або туалет, вимагатиме зміни сантехніки. Оскільки це невеликий простір, подумайте, що буде в центрі уваги, коли ви відчините двері.
  • Виберіть колірну схему. Білий – класичний вибір через його чистий, свіжий вигляд. Темно-зелений або синій додадуть насиченості. Яскраві кольори, такі як жовті, піднімають настрій.
  • Зверніть увагу на деталі. Змішувачі та фурнітура, від полірованого хрому до матового чорного оздоблення, надають вашому дизайну об’ємності. Аксесуари для ванної кімнати можуть відповідати або контрастувати з вашою кольоровою гамою.
  • Вибирайте найкращі меблі відповідно до вашого бюджету. Якісні меблі, ванни та раковини миттєво зроблять вашу ванну розкішною та окуплять вкладення. Використовуйте предмети зберігання, такі як полиці або місткі ящики марнославства.
  • Продумайте освітлення. Плануйте освітлення таким чином, щоб воно було одночасно декоративним та функціональним. Розгляньте можливість додавання робочого освітлення навколо обох раковин та в душі.
Схожий запис