Кухня є одним з найпопулярніших місць у квартирі. Пряні спеції та аромат запашних страв, так чи інакше приведуть вас в цю кімнату, але що робити якщо ви хочете позбутися зайвих ароматів у квартирі або будинку? В цьому вам може допомогти висувна витяжка.

Не дивлячись на те що аромат приготовленої страви є досить приємним – крім емоцій він також утворює цілий ряд проблем основною з яких псування меблів та забруднення поверхонь.

Річ у тому, що окрім аромату пряних трав під час приготування страв у повітря також виділяється й жир, який з рештою осідає на ліжку, кріслах та стінах. Постійний контакт м’яких меблів з жиром призводить до втрати їх зовнішнього вигляду та появи потреби у придбанні нових меблів.

Для того, щоб оминути всі ризики пов’язані з жиром, що виділяється у повітря під час приготування страв, були винайдені витяжки. Суть цього пристрою полягає у тому, щоб засмоктувати всю пару, що виділяється під час приготування та тим самим виключити імовірність потрапляння жиру на ваші меблі.

Класична витяжка, являє собою масивний елемент який дуже важко

інтегрувати у дизайн сучасної кухні. Водночас обравши висувну витяжку замість класичної ви отримуєте змогу позбутися від жиру на поверхнях не руйнуючи дизайн, але як це працює? Чому висувні витяжки такі популярні?

Чому висувні витяжки користуються попитом серед користувачів?

Висувні витяжки є одним з найпопулярніших рішень проблеми зайвих запахів та жиру на поверхнях на кухні. На відміну від класичної стаціонарної витяжки, яка не дозволяла красиво розмістити кухонний гарнітур та змушувала господарів жертвувати дизайном заради практичності – висувна витяжка вирішує всі проблеми одночасно.

Замовивши висувну витяжку з доставкою по всій Україні ви натомість отримаєте:

  • Технологічний прилад боротьби з жиром та запахами
  • Можливість створити кухню мрії, адже витяжка ховається у спеціальну шухляду
  • Відсутність необхідності змінювати меблі кожні декілька років через осади жиру

Завдяки особливостям конструкції висувна витяжка з легкістю впорається з ароматами та дозволить вам створити кухню мрії без жодних жертв заради практичності. Тож якщо вам необхідне рішення проблеми зайвих запахів під час приготування страв, або вас бентежить той факт, що жир падає прямо на ваші нові меблі – зверніть увагу на висувні витяжки. Гарантуємо, ви буду приємно вражені!

Схожий запис