Блок живлення комп’ютера підключається до основного кабелю живлення. Ви можете перевірити блок живлення на ПК, знявши бічну панель його корпусу. Якщо ви купили новий ПК, ви також можете перевірити блок живлення у посібнику з експлуатації комп’ютера або зв’язавшись із виробником. Знання джерела живлення комп’ютера може допомогти вам оновити інші компоненти комп’ютера, наприклад відеокарту.

Будь то робота або гра, кожен хоче, щоб його ПК був оптимізований, і блок живлення вашого ПК відіграє ключову роль у роботі. Якщо у вас недостатньо потужності для запуску всіх частин комп’ютера, ви можете зіткнутися з деякими катастрофічними системними збоями.

Тому, якщо ви хочете модернізувати свій комп’ютер — наприклад, встановити передову графічну карту, яка потребує більшої потужності, але може збільшити кількість кадрів за секунду — вам потрібно переконатися, що блок живлення комп’ютера відповідає поставленому завданню.

На жаль, перевірка блоку живлення не така проста, як інші завдання. Ви не можете перевірити це за допомогою програми – натомість вам потрібно буде відкрити корпус вашого ПК і подивитися безпосередньо на блок живлення.

Підказка. Якщо ви купили новий комп’ютер, ви можете знайти свій блок живлення в посібнику, що додається до комп’ютера, або безпосередньо зв’язавшись з виробником.

Якщо у вас є ноутбук, просто подивіться, який у нього акумулятор.

Як перевірити блок живлення на вашому настільному комп’ютері

Перш ніж почати, вам знадобиться хрестова викрутка. Розмір середнього діапазону №2, ймовірно, підійде. Ви також маєте знайти плоску, суху, чисту від пилу поверхню для роботи.

  1. Вимкніть комп’ютер повністю. Ви можете натиснути “Пуск”, “Харчування”, а потім “Вимкнути”. Як тільки він вимкнений, вимкніть його.
  2. Обережно зніміть бічну панель комп’ютера, яка є частиною корпусу. Потрібно взяти викрутку та викрутити від двох до восьми гвинтів, залежно від моделі та розміру. 
  3. Знайдіть джерело живлення. Він буде поряд із портом для шнура живлення комп’ютера, який ви раніше відключили.

Після того, як ви знайшли блок живлення, ви можете оглянути його, щоб отримати будь-яку необхідну інформацію, таку як максимальна потужність, виміряна у ВАТ, та його рейтинг ефективності.

Якщо ви не можете знайти точну інформацію, яку хочете, принаймні спробуйте знайти назву моделі блока живлення, яку потім можна знайти в Google.

Схожий запис