Купівля електромобіля не дуже відрізняється від покупки автомобіля з бензиновим двигуном. Основна відмінність полягає в тому, що вам спочатку потрібно взяти до уваги кілька речей, таких як запас ходу автомобіля, а також місце та час заряджання. Однак є ще кілька речей, які ви повинні знати, якщо плануєте купити електромобіль у найближчому майбутньому. 

1. Середній час розгону електромобіля від 0 до 100 км становить годину 7 секунд. 

Це все ще досить швидко з огляду на те, що середній час розгону для малолітражного автомобіля становить близько 9 секунд, згідно з даними Consumer Reports. Але якщо ви звикли чути про автомобілі Tesla, що розганяються до 100 км на годину за 2-3 секунди, то не чекайте божевільного часу розгону від електромобілів, таких як Nissan Leaf або Chevy Bolt, тому що його просто немає.

2. У середньому ви можете розраховувати на дальність дії близько 300 км.

Однією з найбільших проблем будь-якого покупця електромобіля є запас ходу автомобіля. Цього й слід було очікувати з огляду на те, що ніхто не хоче опинитися на узбіччі дороги з повністю розрядженим електромобілем. У цьому випадку важливо відзначити, що середній діапазон, на який ви очікуєте від будь-якого електромобіля на ринку сьогодні, становить близько 300 км.

Залежно від того, скільки ви щодня їздите за кермом, це досить непогано, і вам має вистачити приблизно на тиждень роботи, перш ніж вам потрібно зарядити його. Я проїздив тиждень на Hyundai Kona Electric, який має розрахунковий діапазон 415 км, і у мене взагалі не було жодного занепокоєння про запас ходу. Звичайно, якщо ви зможете заряджати машину щоночі, то вам не потрібно буде турбуватися про запас ходу автомобіля.

3. Більше половини нових електромобілів, виставлених на продаж, коштують менше ніж 40 000 доларів.

В той час, як поточна середня вартість нового автомобіля становить 47 000 доларів, ви можете бути раді дізнатися, що середня вартість електромобіля становить менше 40 000 доларів. Такі автомобілі, як Nissan Leaf, Hyundai Kona та Chevy Bolt, продаються за ціною близько 30 000 доларів. Але якщо ви хочете щось подешевше, варто звернути увагу на ринок уживаних електромобілів.

4. Встановлення зарядного пристрою рівня 2 у вашому гаражі може коштувати близько 1500 доларів.

Зрештою, якщо ви плануєте купити електромобіль, рекомендується встановити в будинку зарядний пристрій 2-го рівня. На ринку є багато різних зарядних пристроїв, які ви можете купити, а його установка повинна коштувати в середньому 1500 доларів. Це однозначно коштує своїх грошей, враховуючи скільки ви заощадите коштів, не заправляючи машину бензином, і скільки ви заощадите часу, маючи можливість заряджати машину вночі.

Ще кілька речей, які слід враховувати при покупці електромобіля

Хоча зарядка та запас ходу є основними факторами, які слід враховувати при покупці електромобіля цього року, є ще кілька речей, про які слід подумати. Також важливими є встановлення зарядного пристрою та прискорення автомобіля. В іншому випадку покупка електромобіля не повинна відрізнятися від покупки автомобіля з бензиновим двигуном.

Схожий запис