Загубилися в аеропорту Мюнхена? Є робот, який допоможе вам знайти свій шлях.

Роботи пройшли довгий шлях від безмовного шматка металу, яким була колись модель R2-D2. Просто спитайте про це Джозі Пеппер, нового робота-гуманоїда, що працює в аеропорту Мюнхена (MUC).

При зростанні близько 106 см і досконало розмовляє англійською, Джозі є дітищем мюнхенського аеропорту і Lufthansa. Вона працює на шатлі, здійснюючи перевезення вантажів між головним терміналом із будинком-супутником, а також йому було доручено відповідати на запитання та пропонувати напрямки.

Роботи в аеропортах – явище не нове; Аеропорт Схіпхол запустив робота Спенсера ще в 2016 році, щоби проводити пасажирів KLM до виходу на посадку, а робот Пеппер працював офіціантом в аеропорту Окленда в Каліфорнії. Були також роботи, що «танцюють», призначені для розваги та допомоги пасажирам у міжнародному аеропорту Мінету Сан-Хосе в 2016 році, а зовсім недавно роботи з’явилися в аеропортах Глазго, Індіанаполіса та Едмонтона для надання інформації пасажирам.

Але чим відрізняється Джозі Пеппер? По-перше, вона справді ДУЖЕ розумна. Її «мозок» містить високопродуктивний процесор з доступом в Інтернет через WLAN, який створює з’єднання з хмарним сервісом, де обробляється, інтерпретується і зв’язується з даними аеропорту. Іншими словами, коли вона говорить, вона говорить так само, як людина, відповідаючи на кожне запитання індивідуально, а не викидаючи заздалегідь певні тексти. Як і «справжній» мозок, вона все краще та краще поєднує питання з відповідною інформацією, щоб давати точніші відповіді.

Правильно, ви можете вести повноцінну розмову з реальним роботом, що говорить! Просто переконайтеся, що ви не пропустите свій рейс, роботи, як відомо, «балакають» знову і знову.

Схожий запис