На відміну від класичної версії S1, смарт годинник Xiaomi Watch S1 Active більше орієнтовані на спортсменів та тих, хто дотримується здорового способу життя. У цьому огляді магазин AVIC детально розбирають функціонал і дизайн пристрою, а також розглядають його технічні можливості та автономність. Незважаючи на широкий функціонал, гаджет має доступну ціну. Але чи варто його купувати?

Дизайн Xiaomi Watch S1 Active

Смарт-годинник має досить великі габарити і міцний корпус. Без урахування ремінця вага девайса становить приблизно 36 г. Передня панель є круглим екраном AMOLED на 1,43 дюйма. Частота оновлення зображення досягає 60 Гц. Підтримується автоматичне регулювання яскравості та функція постійно увімкненого дисплея. Корпус водонепроникний за стандартом 5 АТМ.

Розумний годинник Xiaomi представлений у трьох кольорах: чорному, синьому та білому. Ремінці аналогічних відтінків та трьох додаткових – жовтого, червоного та зеленого. На пристрої можна побачити дві фізичні кнопки управління. Перша («Додому») відкриває меню, активує голосового помічника та відповідає за увімкнення/вимкнення пристрою. Друга («Спорт») запускає режим тренування, а також використовується, як клавіша екстреного виклику для певного контакту.

Смарт-годинник Xiaomi Watch S1 Active: режими роботи та функції

Всередині фітнес-трекера Сяомі встановлено датчики гіроскопа, акселерометра, біосенсора PPG, компаса, а також сенсор освітленості. За допомогою Bluetooth 5.2 девайс підключається до смартфону, а вбудовані мікрофон та динамік використовуються, щоб приймати вхідні дзвінки.

Завдяки дводіапазонному GPS позиціонування на карті стало більш точним. Підтримується NFC та Wi-Fi. Голосовий помічник Alexa допоможе швидко дізнатися прогноз погоди, керувати пристроями розумного будинку та багато іншого. Крім перелічених вище функцій, Xiaomi Watch S1 Active пропонує:

  • керування камерою;
  • ліхтарик;
  • будильник;
  • відображає повідомлення зі смартфона тощо.

Для налаштування роботи годинника достатньо скачати програму Mi Fitness. Надається понад 200 циферблатів на вибір, 117 спортивних режимів (зокрема 19 професійних). За допомогою S1 Active можна покращити якість сну, підтримувати в нормі роботу нервової системи та вчасно реагувати, якщо виникли проблеми зі здоров’ям. Гаджет постійно відстежує частоту серцебиття та показник кисню у крові.

Xiaomi Watch S1 Active: автономність

Розумний годинник має акумулятор місткістю 470 мАг. У режимі стандартного користування здатний пропрацювати до 12 днів без підзарядки. Якщо активувати GPS, показник автономності буде близько 30 годин. У порівнянні з конкурентами цей пристрій показує бездоганні результати.

Xiaomi Watch S1 Active – максимум можливостей за невелику ціну

Отже, підсумуємо. Xiaomi Watch S1 Active – це недорогий смарт-годинник зі своїми плюсами та мінусами. Сильні сторони гаджета:

  • відмінна автономність;
  • широкий функціонал;
  • яскравий екран AMOLED;
  • цілодобовий моніторинг здоров’я;
  • прийом дзвінків.

Водночас, у більшості країн пристрій не підтримує NFC. Але це невелика проблема, якщо ви маєте функцію на своєму смартфоні.

Розумний годинник Xiaomi Watch S1 Active стане чудовою покупкою для тих, хто захоплюється фітнесом, потребує постійного відстеження здоров’я та шукає для цього багатофункціональний розумний трекер за приємною ціною. Замовити смарт годинник Сяомі з доставкою по Україні можна на сайті магазина електроніки AVIC.

Схожий запис