Сьогодні чоловіки благословенні тим, що вони можуть вибирати, яка спідня білизна їм подобається і яка для них найзручніша. Воно буває різних розмірів та форм, і дозволяє нам почуватися комфортно у нашому одязі. Ось кілька видів спідньої білизни, які ви можете приміряти, можливо, це змінить ваше життя.

Зміст:

Чоловіча спідня білизна раніше обмежувалася лише боксерами та трусами. Сьогодні спідня білизна для чоловіків настільки різноманітна, що можна пробувати новий фасон щодня протягом тижня.

Briefs (труси)

Briefs - труси для чоловіків

У більшості чоловіків є пара трусів. Це базова спідня білизна з різними фасонами та малюнками, яка добре підходить для повсякденної діяльності та виходу у світ. Вони приховують вашу фігуру та сідниці, але залишають ваші стегна та ноги відкритими та вільними. Це робить їх зручними в носінні незалежно від того, що ви одягнете на них. Чоловіки, яким подобаються труси, потребують деякої підтримки, щоб тримати все на місці, але їм не подобається додаткова тканина, яку можна побачити у боксерах. Труси з низькою, середньою та високою посадкою можна використовувати, щоб підкреслити задню частину та профіль. Вони оголюють стегно, і навіть бічну частину ноги. Не повинно бути зайвої тканини.

Boxer Briefs (боксерські труси)

Boxer Briefs - боксерські труси для чоловіків

Труси-боксери – це тип чоловічої нижньої білизни, який вперше був створений в 1992 дизайнером Келвіном Кляйном і змодельований репером Марки Марком. Цей популярний дизайн чоловічої спідньої білизни можна охарактеризувати як «труси плюс». Традиційні труси-боксери – це шорти із середньою посадкою, які доходять приблизно до середини стегна. Лише приблизно третина стегна покрита деякими типами боксерської білизни. Вони забезпечують той самий рівень підтримки, як і труси з повним покриттям. Боксери підходять для повсякденного носіння. Як правило, це м’яка комбінація бавовни та спандексу, яка добре поєднується зі спортивним екіпіруванням для легких видів спорту. Існують труси-боксери з вологовідвідними матеріалами, захистом від запаху та іншими функціями.

Boxer Shorts (боксерські шорти)

Шорти-боксери – це вид чоловічої спідньої білизни, який раніше був досить модним у 1920-х роках, а останнім часом знову відродився у моді. Більшість боксерів виготовлені із твердої тканини. У них часто є шматок вільної тканини в задній частині шорта, який пристосовується до сідниць власника при нахилі вперед. Більшість боксерів мають задню частину із двома швами, які доходять до країв шортів.

Trunks (транки)

Транки стають все більш поширеним вибором чоловічої спідньої білизни. Вони є сумішшю трусів і трусів-боксерів, але без зайвої тканини, як у трусах-боксерах. У них короткі ноги та квадратна форма. Спробуйте транки, якщо ви шукаєте щось трохи інше. Боксери – це не те саме, що плавки. Це скоріше труси квадратного перерізу, які часто називають просто квадратними. Транки – це або короткі, або довші труси-боксери, залежно від того, як ви на це дивитеся. Багато хлопців не знають, що стиль нижньої білизни, яку вони носять, — плавки.

Jockstraps (джоки)

Jockstraps - джоки для чоловіків

К. Ф. Беннетт винайшов бандаж у 1874 році, щоб надавати підтримку для велосипедних наїзників, часто відомим як велосипедні жокеї, які їздили на своїх велосипедах мощеними вулицями Лондона. При носінні під велосипедними шортами або майками джоки забезпечують більш прохолодне та сухе використання під час напружених занять спортом.

Схожий запис