Ні для кого не секрет, що куртки на батарейках – чудовий спосіб зігрітися взимку. Але що саме вони являють собою?

Якщо ви новачок у світі одягу з підігрівом, ви, ймовірно, не розумієте, як вони працюють і чи варті вони того. Хоча це унікальне рішення для керування температурним режимом може здатися надто технологічним, ми маємо відповіді на всі ваші запитання.

Що таке куртки з підігрівом? Вони дорогі? Як виготовляють утеплені куртки та з чого вони зроблені?

Читайте далі, щоб знайти відповіді на всі ваші запитання в цьому докладному посібнику з курток з підігрівом, їх плюсів та мінусів.

Що таке куртка із підігрівом?

Термін «куртка з підігрівом» відноситься до куртки з батарейним харчуванням, яка в основному призначена для занять спортом та занять у холодну погоду. На відміну від традиційних курток, ви можете розраховувати, що вони збережуть температуру вашого тіла незалежно від того, наскільки холодно навколо.

Їх конструкція і робота не такі складні, як може здатися; куртки з підігрівом просто працюють від батарей або акумуляторів, вбудованих в підкладку.

Проте, електричні куртки – не єдиний доступний тип курток із підігрівом.

Крім курток з хімічним підігрівом, які складаються з одноразових пакетів з нагрівальними хімікатами, ви також знайдете куртки з накопиченим теплом, які містять пакети з гелем, які можна розігріти перед використанням.

Тим не менш, акумуляторна куртка є найбільш популярним і ефективним типом куртки, що обігрівається. Крім зимових видів спорту та активного відпочинку, ці куртки також ідеально підходять для працівників на відкритому повітрі, таких як теслярі чи будівельники.

Які плюси та мінуси куртки з підігрівом?

Хоча в цій інноваційній технології немає недосконалостей, кожен винахід має свої недоліки. Те саме і з куртками з підігрівом.

Ось що ви повинні знати про плюси та мінуси курток з підігрівом, перш ніж вкладати в них свої гроші.

Плюси

Безперечно, плюси куртки з підігрівом переважують мінуси.

Висока універсальність

Хоча звичайні куртки з підігрівом дадуть вам стандартне тепло лише після підключення, дорожчі моделі мають регульований рівень тепла відповідно до вашого комфорту.

Крім того, способи носіння куртки з підігрівом також є універсальними.

Оскільки куртки з підігрівом тонкі та легкі, їх можна носити під або поверх одягу, не збільшуючи розміру. Тим не менш, вони досить модні, а це означає, що у вас не буде проблем із їх носінням як зовнішній шар.

Довгий термін служби

Ваша традиційна куртка або светр можуть зношуватися і втрачати тепло через кілька років використання, але це не стосується курток з підігрівом.

Более длительный срок службы

Оскільки більшість курток з підігрівом виготовлені з міцних матеріалів, таких як графен або вуглецеве волокно, вони служать набагато довше, ніж стандартні куртки. Крім того, на більшість курток з підігрівом поширюється річна гарантія.

Ефективність

На відміну від традиційних курток та светрів, ефективність куртки з підігрівом гарантована. Звичайна куртка може виявитися недостатньо товстою або теплою для холодів, що посилюються. Однак ваша куртка з підігрівом буде ставати лише тепліше, ніж більше ви регулюєте рівні.

Одним із найпоширеніших матеріалів, що використовуються для виготовлення курток з підігрівом, є графен, який є одним із найміцніших матеріалів на Землі. Він складається з одного шару атомів вуглецю в гексагональній решітці, що забезпечує ефективність та довговічність.

Водонепроникність

Оскільки куртка з підігрівом покликана захищати вас від екстремально холодної погоди, виробники виготовляють її з матеріалів, що не промокають.

Водонепроникна мембрана захищає дроти всередині куртки, які нагрівають одяг при включенні живлення.

Хоча вони можуть протистояти волозі дощу та снігу, ви не повинні занурювати свою нагріту куртку у воду.

Краща продуктивність

Коли ви замерзаєте та тремтіть, зосередитися на поточному завданні стає практично неможливо. Як ми вже згадували, куртки з підігрівом ідеально підходять для працівників на відкритому повітрі, таких як теслярі та будівельники.

Ви можете подумати, що вашої шкіряної або вовняної куртки буде достатньо для захисту в суворі зими, але коли температура падає нижче за нуль, ефективність вашої роботи теж падає.

Коли ви купуєте куртку з підігрівом, вам не потрібно турбуватися про те, щоб знайти тепло, а це означає, що ви можете легко зосередитися на своїй роботі та забезпечити кращу продуктивність незалежно від сезону.

Мінуси

Хоча недоліків у курток з підігрівом всього кілька, ми все ж таки рекомендуємо розглянути їх перед покупкою.

Потрібна електрика

Оскільки куртки з підігрівом працюють від батарейок, вони не ідеальні для роботи чи перебування десь без електрики. Крім того, якщо акумулятор розрядиться у вашому блоці живлення, ви не зможете отримати таке ж тепло, поки він не буде знову заряджений.

Тим не менш, ви можете легко вирішити цю проблему, якщо носитимете з собою кілька додаткових акумуляторів або повністю заряджених акумуляторів, щоб вам було тепло вдень і вночі.

Дорожнеча

Безсумнівно, куртки з підігрівом досить дорогі через ефективну конструкцію та цінні матеріали, з яких вони виготовлені.

Однак, оскільки ці куртки служать набагато довше, ніж традиційні куртки, і практично не піддаються руйнуванню, ми б сказали, що інвестиції напевно того варті.

Схожий запис